Більше третини українських старшокласників не досягли базового рівня з математики – Новосад

Згідно з міжнародним дослідження PISA, в яких Україна вперше взяла участь у 2018 році, інформація про ефективність радянської математичної системи освіти виявилася міфом. Про це заявила міністр освіти і науки Ганна Новосад, говорячи про результати українських підлітків з математики, пише Освита.иа.

“Результати PISA-2018, зокрема, заперечують міф про ефективність радянської математичної системи освіти. Дослідження показує: 36% наших 15-річних учнів не досягають навіть базового рівня знань з математики. У них є проблеми з завданнями, де потрібно використовувати прості стратегії рішення, процентні співвідношення, оперувати дробами і десятковими числами”, – сказала міністр.

Вона також повідомила, що 2020/21 навчальний рік стане роком математики в Україні – на це є принципова згода президента України. Така ініціатива буде націлена на розвиток математичної грамотності у школярів.

За словами Ганни Новосад, результати PISA цінні тим, що вони не просто показують рівень компетентностей учнів/студентів, а дають можливість простежити вплив різних факторів на результати навчання. Для цього PISA досліджує відносини вчителів і батьків, цінності особистості і її життєву позицію, мікроклімат у навчальному закладі та соціально-економічне становище, в якому перебувають учасники дослідження.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *