Чернєв: Я не бачу сценарію, за яким Лукашенко може застосувати ядерну зброю

Сценарій, за яким Олександром Лукашенко може бути застосована російська ядерна зброя в Білорусі, незрозумілий.

Про це заявив заступник голови Комітету з нацбезпеки та оборони Єгор Чернєв в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” на каналі “Ми-Україна”.

“Що буде робити Лукашенко з цією зброєю, якщо вона буде туди поставлена? Я не бачу сценарію, за яким Лукашенко може застосувати ядерну зброю, який не має права взагалі її мати. Яка буде відповідь по Білорусі, яка не має стратегічної ядерної зброї, а буде мати тільки тактичну? Тобто це таке замилювання очей, залякування наших партнерів, щоб вони не постачали нам озброєння і щоб нібито уникнути ескалації”, – зазначив Чернєв.

При цьому він наголосив, що Лукашенку у цій ситуації уже “нічого не допоможе”.

“У нього немає в принципі гарного виходу з цієї ситуації, як і у Путіна. І тому вони будуть заглиблюватися ще більше разом”, – заявив парламентар.

Нагадаємо, президент рф Володимир Путін заявив що хоче, щоб тактична ядерна зброя була розміщена в Білорусі. Таким чином в рф відреагували на рішення Великої Британії дати Україні танкові снаряди зі збідненим ураном.

Як повідомляли “Ми-Україна”, Міністерство закордонних справ України назвало провокативним кроком заяви Володимира Путіна про наміри розмістити тактичну ядерну зброю рф в Білорусі. Також у відомстві закликали білорусів не допустити розміщення в їхній країні ядерної зброї рф.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *