“Це помста за нашу позицію по Донбасу і російській мові”. “Оппоплатформа” виступила з заявою після атаки Нацкорпуса

У політичній партії “Опозиційна платформа – За життя” виступили з офіційною заявою після того, як націоналісти сьогодні атакували офіс партії в центрі Києва. Воно опубліковано на сайті партії.

“Завдяки діям поліції, заблокувала роботу охорони офісу, націонал-радикали вільно нападали на працівників офісу та охорону, намагалися підірвати офіс, застосовуючи вибухові пакети, кидали фаєри і димові шашки у вікна, обливали фарбою будівлю. Атаки, що були нормою при режимі Порошенко, тривають і при Зеленском”, – йдеться в повідомленні.

Одного з охоронців, як заявляють в партії, довелося госпіталізувати після удару у скроню. Поліція почала діяти тільки після того, як “профашистські молодчики” завершили свою акцію.

“Атака бандитів неонацистів на офіс найбільшої опозиційної партії показала, що влада президента Зеленського та його слуг продовжує політику загравання з націонал-радикалами і ідейними спадкоємцям фашизму. Що ультраправі вуличні банди продовжують користуватися заступництвом правоохоронної системи і живуть поза межами закону”, – підкреслюється в повідомленні.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *