До “Гвардії наступу” надійшло вже понад 16 тисяч заявок, однак відбір пройдуть не всі, – Музичук

Набір у “Гвардію наступу” триває, вже надійшло понад 16 тисяч заявок. Про це розповів речник Національної гвардії України Руслан Музичук в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” на каналі “Ми-Україна”. 

“Понад 16 тисяч заявок отримано за майже 2 місяці. Набір буде тривати орієнтовно до 1 квітня. Проте, якщо і надалі будуть заявки проходити, якщо буде кількість бажаючих, то можливо будуть формуватися резерви, можливо будуть формуватися й інші підрозділи. Загроза не минула, війна триває”, – зазначив Музичук.

Також він додав, що бійці Гвардії наступу будуть виконувати не лише оборонні, але і наступальні операції. 

“Кожен,  хто бажає захищати Батьківщину, хто хоче приєднатися до лав Гвардії наступу, зокрема до шести бригад, які зараз формуються в рамках цієї кампанії і в інші підрозділи, то тама можливість є”, – розповів Музичук.

Крім того він наголосив, що кількість бажаючих долучитися до “Гвардії наступу” велика, однак всім цим людям ще потрібно буде пройти всі етапи відбору.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко заявив, що “Гвардія наступу” практично сформована. Наразі вже почалися навчання перших підрозділів.

Як повідомляли “Ми-Україна”, не всі добровольці, які вирішили приєднатися до “Гвардії наступу”, можуть пройти підготовку, заявили в бригаді “Червона калина”. Підготовка “Гвардії наступу” триватиме два-чотири місяці, і вже після цього бійці почнуть виконувати бойові завдання.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *