Freedom House закликав Україну утриматися від заборони російських сайтів

Міжнародна неурядова організація Freedom House закликала владу України утриматися від обмеження доступу до російських сайтів, а використовувати дану міру тільки за рішенням суду. Про це йдеться у звіті організації, передають “Українські новини”.

“Утримайтеся від запровадження загальної заборони доступу до ресурсів і гарантуйте, що єдиною правовою підставою для вилучення вмісту або доступу є рішення суду, яке виноситься за результатами ретельного і справедливого розслідування кожної справи, за умови, що така міра необхідна і пропорційна переслідуваної мети у відповідності з вимогами міжнародного права”, – йдеться в повідомленні.

Більш того, у Freedom House закликали владу періодично звітувати перед громадськістю про вплив санкцій і заходів, прийнятих державою для свого захисту.

Нагадаємо, в листопаді учасники парламентських слухань, які присвячені з питань безпеки журналістів, рекомендували президенту України Володимиру Зеленському посилити відповідальність за умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, а також за вбивства або замаху на вбивство журналістів.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *