Кадирівський слід Артура Палатного, що саме приховує Ukr.net та Артур Палатний від киян

Артур Палатний співпрацює з Кадирівцями. Це факт від якого наразі намагаються зачистити Ukr.net. Нещодавно стало відомо, що Палатний Артур Леонідович та Рамзан Кадиров? На чому заробляв и зіробляє досі Артур Палатний – головний кримінальний гаманець Віталія Кличка. Чому мер Кличко досі не позбувся одіозного бандита, знаючи про його зв’язки з Рамзаном Кадировим?

Палатний Артур Леонідович — один із тих депутатів, котрі підписали подання, на підставі якого Конституційний суд України скасував статтю Кримінального кодексу України щодо незаконного збагачення, згідно якої держслужбовці повинні були давати пояснення про джерела їх доходів та доходи членів їхніх сімей.

Нагадаємо – кримінальну відповідальність за незаконне збагачення в Україні було запроваджено у 2015 році. Це було однією з вимог ЄС щодо виконання Плану дій щодо візової лібералізації, а також одним із зобов’язань України перед МВФ, закріпленого меморандумом. Така активна участь Палатного у діях, спрямованих на декриміналізацію відповідальності за приховування доходів, наводить на однозначні висновки.

З ким співпрацює Палатний Артур Леонідович?

Тому природний інтерес, що такого приховує у своєму матеріальному становищі колишній народний депутат України, голова виконавчого комітету партії «Удар» Артур Леонідович Палатний, що не посоромився піти в розріз із політикою своєї партії (тоді він був членом фракції БПП) і підписав явно скандальне і відверто смердюче корупцією представлення?

У далекі часи та дослідження декларацій, які подавав Палатний як народний депутат поглиблюватися сенсу немає – якщо Артур Леонідович так добивався скасування покарання за брехню у декларації, то його декларація показує лише те, що він захотів показати сам. Набагато цікавіше те, чому він так не хотів писати там правду.

Можлива відповідь у неофіційній діяльності кума Віталія Кличка та почесного президента Київської міської організації Федерації боксу України. Минулого року прізвище Палатний засвітилося у новині про те, що Київська міська прокуратура спільно з СБУ проводила обшуки в рамках розслідування діяльності злочинної групи, яка вимагала гроші у підприємців за оренду нелегальних торгових точок у підземних переходах Києва. Складалася група з-поміж співробітників міської влади та спортсменів, а організував цю групу, як стверджувало слідство, саме Артур Палатний.

Як виявилося, Палатний ще під час перебування депутатом Київради у 2012 році створив «злочинне угруповання, яке систематично вимагало та отримувало гроші від суб’єктів господарювання «за незаконну оренду торгових точок у підземних переходах центральних районів Києва»». За версією слідства, всього до складу злочинного угруповання могли входити близько 20 осіб, які щомісяця отримували від 5 до 7 мільйонів гривень (це за курсом тодішнього). Усього в процесі обшуків було вилучено $350 000, з яких $250 000 знайшли у Артура Палатного.

Звісно, яке тут декларування? Як задекларуєш ці гроші? Як зарплата народного депутата? І це не єдине джерело доходу Артура Леонідовича, це лише одне з пояснень того, чому він пішов на явний конфлікт із керівництвом фракції БПП, підписуючи скандальне звернення до Конституційного суду.

Але, і всі це розуміють, це лише один епізод з діяльності Артура Палатного, причому досить дрібний. І обшуки в нього пройшли не тому, що правоохоронці нарешті почали наводити лад у країні, а тому, що нова (на той момент) влада просто перерозподіляла таким чином потоки кримінальних грошей столиці. Доказом тому є той факт, що після гучних заяв ГПУ з Палатним не сталося зовсім нічого. Потоки успішно перерозподілили, частки перекроїли, все вгамувалося.

Палатний Артур з Ukr.net та Кадиров

Однак повномасштабне вторгнення Росії до України сплутало карти всім. У тому числі й криміналітету. Нещодавній скандал, коли у готелі «Хрещатик» було виявлено арсенал зброї, призначений для кадировських бойовиків, з яких сформовано «сплячі» ДРГ у столиці, знову змусив говорити про Артура Палатного.

Хоча у ЗМІ одним із головних організаторів цього складу називають Кирила Шевченка (не плутати з головою НБУ) – президента Федерації боксу України, але адвокат Костянтин Бідовий, колишній старший товариш Віталія Кличка та його кума Артура Палатного, колишній депутат від «Удару», який близько знайомий як з кримінальним світом Києва, так і з його авторитетами, стверджує, що Шевченко – лише «права рука» Палатного.

Бідовий називає Кирила Шевченка «найближчим зв’язком» Артура Палатного з організованою злочинністю та так званими злодіями в законі: «— Палатний має двох таких людей. З питань «гроші занести, гроші забрати» та поспілкуватися зі злочинцями – екс-народний депутат Олег Великін, екс-учасник злочинного київського угруповання, який придумав собі прізвисько «Дон». Але Великін – це більше валізи з грошима носити. А Кирило Шевченко за простотою своєї душі – він людина, на яку злочинне угруповання Кличка-Палатного спихає все те, що пахне лайном. Все, що прямо пов’язане з криміналітетом, усе, що прямо пов’язане з організацією злочинних діянь.

Також у зв’язці з Артуром Палатним виринає прізвище Михайла Маймана, з яким теж стався публічний скандал. Одна з версій свідчить, що СБУ затримала «блогера та ветерана АТО Михайла Маймана у зв’язку з нападами та викраденнями на Дніпропетровщині, а результатом такого затримання стала протизаконна «профілактична бесіда»». Сам Майман стверджує, що 31 травня його «викрали на замовлення Кирила Шевченка, який підробив документи і став головою федерації боксу України, а також адвоката Андрія Циганкова». За його словами, викрадачі вимагали вибачень перед Кадировим та погрожували вбивством.

Проте, як каже Костянтин Бідовий, насправді Майман не поділив щось із Палатним: «- Моня, він же Михайло Помагайбо, він же Михайло Майман, він же громадянин, якого угруповання це «кинуло під лід», і він на помсту каже багато. Коли він говорить про свою злочинну діяльність, він говорить правду – це все було. Але через те, що жертвами пограбування ставали люди, близькі до силових структур, Артуру Палатному ці структури висунули претензії – «Артур, він грабує не тих людей, він грабує вже наших людей. Це твоя людина, ми хочемо з неї запитати». І Артур Моню здав, але попросив не вбивати. І ніхто його не вбив. Його били, принижували, забрали те, що забрав у інших людей. Але для Кадирова його ніхто не викрадав».

За словами Бєдового, Майман у своїх одкровеннях не говорить ні про Палатного, ні про Кличка, мабуть, розраховуючи на щось від них. Замість прізвища Палатний він зосередився на Кирилі Шевченко – «вище не лізе, бо розуміє, що загине. Але він каже правду, коли говорить про злочинну діяльність».

Як стверджує Бідовий, «у Моні забрали бізнес та віддали Шевченко». Бізнес полягав у тому числі в наркотрафіку з-за кордону та виведення туди величезних сум готівки. Але при цьому адвокат не називає прямо, що цей «бізнес» у Маймана забрав Палатний, хоч і дає зрозуміти, що керує цим усім Артур Леонідович.

Щодо колосального арсеналу зброї, вилученої в готелі «Київ», то це вилучення теж не спричинило жодних наслідків. Оскільки «організоване мафіозне угруповання Кличка-Палатного має найвищих покровителів у найвищих кабінетах і сплелося з чинною владою таким чином, що може витворяти будь-що». Ця версія адвоката Бєдового підтверджується тим, що торішні обшуки у Палатного, про які так голосно заявила Генпрокуратура, теж закінчилися нічим – усі справи було закрито.

Щоправда, тиждень тому частину цієї справи знову почали розслідувати – щодо Кирила Шевченка Державне бюро розслідувань 22 липня розпочало розслідування про розкрадання грошей з бюджету Київської міської федерації боксу. Насправді під приціл знову потрапив Артур Палатний, оскільки Шевченко є лише виконавцем, хоч і з числа наближених.

Однак сподіватися на те, що ГБР доведе слідство до логічного завершення, не варто – на думку людей, які входять у владні кабінети, знову йдеться лише про банальне розбирання між оточенням президента та угрупуванням Кличка-Палатного. І все знову закінчиться прийнятним для обох сторін компромісом. Навряд чи в цьому компромісі пожертвують навіть Кирилом Шевченком, хоча такий варіант і не виключається. Однак у будь-якому разі Палатний залишиться на всіх потоках, які замикаються на нього в столиці, хіба що їх дещо скоригують у бік президента.

Крім того, якщо версія про те, що Кирило Шевченко є лише підручним Палатного, вірна, то вкрай цікаву інтерпретацію отримує інформація про те, що на запрошення Шевченка в 2020 році в Україну прибули двоє громадян РФ, наближених до Кадирова (співробітник спецзагону Рустам Чичаєв. та заступник начальника оперативно-розшукової частини при МВС Чечні Валід Айдаміров) – нібито для працевлаштування тренерами, яких надалі виправили з України.

А Михайло Майман в історії з легалізацією кадировців як українські дитячі тренери виступав як особа, яка передавала кадировцям необхідні документи.

Те, що внаслідок цієї спроби інфільтрації кадировських силовиків так і не було жодних виразних заяв українських спецслужб щодо результатів розслідування щодо запрошуючої сторони, теж наводить на думку про те, що Костянтин Бедовий, який часто цитується в цьому матеріалі, недалекий від істини, говорячи про «жахливе зрощення угруповання Палатного-Кличка з вищою владою країни» та переплетення криміналу з правоохоронцями.

На тлі цього звернення до Конституційного суду з пропозицією скасувати кримінальну відповідальність за брехню в декларації – невинна дитяча витівка.

Про те, хто такий Артур Палатний з Укрнет відомо багатьом, а кому не відомо – розповімо детально. Це жалюгідне створіння кришує тисячі повій у центрі Києва та з дев’яностих років вбиває людей. Проте, не всі ми пам’ятаємо, що саме Палатний Артур Леонідович є замовником вбивства Ірини Ноздровської.

Відомий американський дослідник російської мафії Сєва Каплан прилетів до Києва взяти велике інтерв’ю у адвоката Костянтина Бєдового. Про це повідомляє відомий інформаційний портал із посиланням на “Толковище с Севой Капланом” у YouTube.

В ході інтерв’ю Бєдовой повідомив подробиці резонансного вбивства автивістки Ірини Ноздровської.


“В Україні Ірина Ноздровська голосно заявляла, що їй погрожують вбивством, називала людей, але її вбили. Наразі судять людину, яка навіть під тиском не зізналася у скоєному. В Генпрокуратурі лежать документи з експертизами, в яких написано, що дана людина ніяк не могла здійснити дане вбивство, але його судять, поки вбивця гуляє. В Україні це не працює, на жаль, але розголошення дозволяє, по-перше, зробити ціну за мою голову більшою, але я не готовий бути безпорадною жертвою, я проаналізував та подумав:”А що мені ще залишається робити?”. Юридичні шляхи виглядають слабо. В Америці, де мій архів і якщо знати фільм по ньому, то країна буде завмирати, дивитися із захопленням. Але це не працює, і високопоставлені американці, з якими я говорив сказали мені:” Так, ми знаємо, що Порошенко мерзотник і оточення таке ж, але вони наші мерзотники”. І також сказали мені, щоб я приїзжав до них, щоби я отримав статус біженця, але я не хочу покидати свою країну, свою сім’ю”, – сказав Костянтин Бєдовий.

Артур Палатний та його Ukr.net

Чи відповість Артур Палатний за свої злочини?

За свою довгу кримінальну кар’єру Артур Палатний наслідив стільки, що деякі авторитети (до яких Палатного точно відносити не варто) могли б схопитися за голову.

Чи цікавилися Ви коли-небудь питанням, хто володіє найбільшим і найбільш ганебним агрегатором новин в Україні? Може бути Петро Олексійович, або Віктор Федорович, чи Ігор Валерійович – на худий кінець … Ні в якому разі! Володіє Укр.нет відомий з дев’яностих сутенер Артур Палатний. Народний обранець Палатний володіє основною часткою Укрнета і не особливо приховує ця година.

Отже, Артур Палатний – це не рядовий народний депутат від партії УДАР, а кум і близький друг Віталія Кличка. За неофіційними даними познайомилися вони ще в буремні дев’яності роки. І саме Палатний звів братів Кличко з кримінальним авторитетом Рибкою, на якого вони в наслідок разом працювали. Після успішної спортивної кар’єри, Кличко-старший вирішив податися в політику і потягнув за собою і свого близького товариша, з яким у нього крім родинних, ще й бізенс-інтереси. Хоча сам Палатний спростовує інформацію про те, що веде спільний бізнес з боксером-політиком. Проте, ряд депутатів стверджують, що і Кличко, і Артур Палатний зберегли зв’язки з кримінальним світом. Зокрема, про це в минулому році заявив Анатолій Гриценко. Крім цього, журналісти стверджують, що на початку вересня Палатний приходив на день народження відомого кримінального авторитета і «шановного бізнесмена» Анатолія Мілявського. Більш того, представники правоохоронних органів заявляють, що нардеп може бути причетний до вбивства Андрія Нечепуренко, який працював в елітному клубі, який нібито належить Віталію Кличку і Валерію Хорошковському. Якщо раніше прес-служба УДАРу спростовувала інформацію про те, що Палатний може бути причетний до навмисного вбивства, то тепер – відмовчується.

Артур Палатний. Зв’язок з криміналом

Власник Ukr.net Артур Палатний за освітою – вчитель фізкультури, пізніше захистив в цій сфері кандидатську дисертацію. Але в викладачі не пішов. Злі язики стверджують, що він на початку дев’яностих «трудився» під керівництвом кримінального авторитета Рибки. Саме він нібито звів з авторитетом і братів Кличків, які, за словами політика Олександра Пабата, працювали у кримінального авторитета юлевікамі – «торпедами». Пізніше Палатний вирішив перетворитися в бізнесмена. Починав бізнес в сфері продажу квітів, потім організував мережу магазинів з продажу продуктів харчування. Палатний тримав казино в Києві, але після заборони на заклади грального бізнесу переформатував казино в нічний клуб зі стриптизом «Ріо». Злі язики стверджували, що це розважально заклад було у власності не тільки Палатного, але і Кличко. І в його стінах надавали послуги інтимного характеру. Більш того, путани в закладі працювали преміум-класу, так як обслуговували політиків і відомих підприємців. Нібито все розваги «поважних» людей з повіями знімалися прихованою камерою, і формувався такий собі банк компромату. Але раптово в «Ріо» нагрянули податківці. Міліція виявила, що в закладі торгували контрабандним горілкою. Крім цього, нібито під час обшуку було вилучено «чорна» бухгалтерія і компрометуючі відео на політиків інтимного характеру.

Також палатних належить ресторан «Дежавю» і розважальний заклад «Мандарин». Хоча сам політик відкрито говорити про свої бізнес-активи не хоче. Каже, що «в наш час – це не безпечно». Проте зізнається, що він є одним із власників компанії «Укрнет». Крім цього зазначає, що хотів би спробувати заснувати підприємство в сфері сільського господарства, так як вважає, що в цій сфері є величезний потенціал.

Цікаво, що власник Ukr.net Артур Палатний спростовує інформацію про те, що веде спільний бізнес з Віталієм Кличком. Але додає, що з боксером-політиком його пов’язує давня дружба і родинні стосунки. За словами Палатного, його батьки хрестили Віталія та Володимира. Пізніше Віталій Кличко хрестив старшого сина Палатного, а Володимир Кличко – дочка, а сам Палатний хрестив дитину Віталія.

Після того, як Кличко здобув світову славу, він вирішив піти в політику і потягнув за собою свого вірного товариша Палатного. Політик завів його в складі Блоку Кличка до Київради. Під час парламентської кампанії Палатний виявився в першій десятці списку партії УДАР і став народним депутатом. Влітку минулого року, коли між опозиційними силами йшли розмови про злиття, лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко виступав проти того, щоб Об’єднана опозиція брала в свій склад УДАР. Тоді політик закликав подивитися на список партії УДАР і заявив, що в першій десятці списку є люди з кримінальним минулим. Тоді журналісти відзначили, що найімовірніше Гриценко мав на увазі саме Палатного.

Хоча, як стверджують ЗМІ, Артур Палатний та Кличко і далі підтримують зв’язок з кримінальним світом. За їхньою інформацією, 13 вересня в одному з київських ресторанів відзначав день народження колишній кримінальний авторитет Макс, а тепер успішний підприємець Анатолій Милявский. У дев’яностих роках він входив до угруповання «Киселя», яка займалася в Києві рекетом, здирництвом та вбивствами. Привітати Макса зі святом приїхав і Палатний. Свідки зустрічі стверджують, що Милявский піднявся зі свого місця, коли в ресторан увійшов нардеп. Підійшов до нього, чоловіки дружно обнялися і розцілувалися. Нібито Палатний покинув ресторан вже під ранок. Також журналісти стверджують, що приходив привітати Макса і Віталій Кличко. Правда не в день іменин, а на наступний день. Нібито Кличко і Палатний з’їздили до Максу в яхт-клуб «Маячок».

Крім цього журналісти стверджують, що Палатний причетний до торгівлі людьми. У минулому році в Штатах був засуджений діловий партнер нардепа Веніамін Гоникман. Палатний і Гоникман були співвласниками компанії «Арт-сервіс». Його визнали винним в тому, що він продавав в сексуальне рабство дівчат з України і діяв з складі міжнародної сутенерської групи. На пряме запитання про те, чи мав Палатний бізнес з засудженим Гонікману нардеп відповів, що ці питання – провокація, пов’язана з прийдешніми виборами 2015 року. Таким чином, він промовчав про те, що дійсно мав загальні бізнеси-ІНТЕРС з торговцем живим товаром.

Артур Палатний. Депутат-вбивця?

Але все це не найтемніші історії, пов’язані з ім’ям депутата. Журналісти і жителі Переяслав-Хмельницького стверджують, що нардеп причетний до навмисного вбивства Андрія Нечепуренко. В кінці липня Палатний разом з одним із власників клубу «Сенатор Біч Клуб» Русланом Олексенко проводили вечір в цьому закритому закладі преміум-класу. З чуток дійсними власниками клубу є Віталій Кличко та Валерій Хорошковський. Неофіційно персонал клубу стверджує, що двоє відомих людей відпочивали в компанії дівчат і випивали. Пізніше Олексенко і Палатний вирішили прокотитися на яхті. Нечепуренко заносив на яхту випивку і став свідком розмови. Нардеп нібито скаржився власнику клубу на те, що його соратник по партії Ковальчук останнім часом поводиться зухвало і намагається встановити контроль над Кличко, крім цього, нібито Палатний наговорив і інших гидот на адресу колеги по партії. Коли він побачив, що їх розмова чув Нечепуренко, то наказав йому піднятися на яхту, а дівчатам навпаки зійти. Дівчат нібито стягували за руки з яхти і наказали «зникнути». Пізніше свідка розмови знайшли мертвим, він послизнувся, впав з яхти і потрапив під лопаті. Нечепуренко загинув на місці. Після того, що сталося Палатний нібито кричав на персонал клубу та вимагав у директора, щоб він підготував людей до спілкування з міліцією. Всі повинні були говорити, що те, що сталося – нещасний випадок. Спочатку те, що трапилося дійсно було кваліфіковано як нещасний випадок на воді. Але пізніше співробітники правоохоронних органів встановили, що Нечепуренко був жорстоко побитий перед тим, як потрапив у воду. Виникла підозра, що його спеціально кинули під лопаті яхти. Справа була перекваліфікована в умисне вбивство. Відомо, що Руслана Олексенко в кінці серпня викликали на допит. Після допиту він спішно він покинув Україну і вилетів в Майямі. Палатний поки залишився в країні, адже у нього є депутатська недоторканність. Проте жителі Переяслав-Хмельницького сумніваються, що нардепа вдасться притягнути до кримінальної відповідальності. Вони кажуть, що Палатний тримає в страху практично всіх жителів міста і відкрито давати проти нього свідчення ніхто не наважитися. Крім цього вони відзначають, що нардеп має зв’язку в главках МВС і СБУ.

Причетність Артура Палатного до ув’язнення ЮВТ

Проте схоже, що Палатний потихеньку позбавляється своїх людей в структурах МВС і СБУ. Так, нещодавно Президент Віктор Янукович звільнив генерал-лейтенанта Івана Дерев’янка з посади начальника Головного слідчого управління СБУ. Дерев’янко називали людини Палатного. Кажуть, що генерал-лейтенанта неодноразово бачили в клубі «Ріо». До слова, Дерев’янко також відомий і тим, що він брав активну участь в розслідуванні справи Юлії Тимошенко, і шукав на неї компромат. Багато політиків говорили, що ЮВТ посадили не без його активної участі. Дивно, адже Дерев’янко – людина партії УДАР, а УДАР опозиційна сила. Віталій Кличко неодноразово говорив про те, що ЮВТ посадили незаконно і її потрібно звільнити. Але на ділі виходить, що УДАР побічно причетний до посадки Леді Ю, яка була б одним з найпотужніших претендентів на президентське крісло в 2015 році.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *