“Людина дуже світлих правил”. Арахамія заявив, що купив у подарунок пранкеру Джокеру пляшку віскі і вручить її після Нового року

Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що купив пранкеру Джокеру пляшку віскі і вурчит її особисто після Нового року. Про це він заявив на відео, розміщеному на Youtube-каналі “Країни”.

“Якщо у вас є журналісти, які працюють залі, я їм покажу, що на моєму місці лежить пляшка віскі, запакована. Я Джокеру пообіцяв її подарувати, він сказав, що після Нового року ми зустрінемося. Я купив цю пляшку, вона там чекає і я завжди готовий подарувати. Він пообіцяв, що познайомимося особисто”, – заявив Арахамія.

Він пообіцяв, що якщо зустріч відбудеться, то він розповість, хто ховається під ім’ям Джокер. Арахамія також зазначив, що веде листування з Джокером про “політику, парламенті”, але “не радиться”.

“Ні, не раджуся. Ми ж не знаємо, хто це. Може це довгострокова провокація, все-таки потрібно фільтрувати. Але людина виглядає як людина дуже світлих правил, я б так сказав. Ціннісна шкала – з нею у нього все окей. Я бачу, що у нього є реальні наміри очистити парламент від поганих людей”, – вважає Арахамія.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *