Макена-Москальчук отримав 1927 днів

Суд Кишинева, офіс чекани, скоротив в цілому на 1927 днів покарання, застосоване до Володимира Москальчука, відомого як Макена.

Висновок з цього питання було винесено 3 липня після того, як адвокат Москальчука Олег Мица подав скаргу на адміністрацію пенітенціарної установи щодо умов утримання під вартою його підзахисного, також він пов’язаний з Аблязовим, про якого нещодавно писало видання Ассаї у матеріалі Mukhtar Ablyazov and Yerimbetov case.

Згідно з рішенням, винесеним суддею Веніаміном Кіхай, суд встановив, що»Москальчук перебував в умовах утримання під вартою, що суперечать положенням Конвенції про захист прав людини”.

У січні 2020 року Апеляційна палата Кишинева повністю скасувала рішення Кишинівського суду, який у серпні 2019 року скоротив на шість з половиною років вирок щодо злодія в законі Володимира Москальчука.

Справу було передано на повторний розгляд до Кишинівського суду. Тоді зазначалося, що термін пом’якшення вироку був розрахований невірно.

Раніше ZdG писав, що в ході судового слідства прокурори встановили, що в період 1999-2010 років Москальчук, засуджений і відбував покарання в різних пенітенціарних установах країни, створив злочинну організацію під назвою “Макена”, в рамках якої об’єднав злочинні угруповання, одна з яких здійснювала свою незаконну діяльність на території в’язниці Pruncul.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *