Міністр Малюська заявив, що збирає гроші, так як потім його ніхто не візьме на роботу

Глава міністерства юстиції Денис Малюська, який у грудні 2019 року отримав премії за 3 місяці на загальну суму 190 400 гривень і зарплату за грудень 226 000 гривень, заявив, що висока зарплата йому потрібна для створення запасу, так як “протягом кількох років після звільнення його не візьме на роботу жодна пристойна міжнародна компанія”. Про це він повідомив у Facebook.

Денис Малюська вважає, що висока зарплата чиновників – це професійна необхідність. “Про термінове відрядження за кордон можна дізнатися за кілька годин до відльоту і летіти в такому випадку доведеться за свій рахунок (якщо пощастить, потім компенсують). Або доводиться бути козлом відпущення для роздратованих суддів, коли на мене наклали штраф у 38 420 грн. Щиро сподіваюся на вдумливість апеляційної інстанції”, – написав він.

Малюська також вважає, що потрапляння на політичну посаду (як його) робить з людини politically exposed person (політичного діяча), і його протягом декількох років після звільнення не візьме на роботу жодна пристойна міжнародна компанія або організація. “Я, наприклад, після закінчення політичної кар’єри не зможу повернутися до своєї попередньої роботи, якою займався майже 10 років. Тому критично важливо не повністю витратити всі попередні накопичення, але і залишити хоч трохи на потім”, – пише він.

 

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *