На автівці депутата від слуг народу намагалися викрасти ліхтарі з площі Миру у Виноградові

Прикрий інцидент трапився на площі Миру в місті Виноградів.

В рамках співпраці з міжнародними партнерами тут проходить реконструкція території парку, вулиці та площі.

Проєктом передбачено заміну усіх комунікацій та існуючого покриття на базальтову бруківку.

Встановлять пішохідні та велодоріжки. Передбачено нову сучасну автобусну зупинку, яку запроектовано встановити поруч з заводом «Електрон».

У центрі скверу буде встановлено гарний фонтан діаметром 9 метрів у вигляді чаші. Нові лавиці, освітлення та місця для відпочинку.

Два фонтани пішоходного типу встановлять біля «Янгола охоронця». Також передбачено оновлення ліхтарів та підсвітки усієї локації.

Проте, в ході ремонтних робіт, сьогодні, 22 липня, невідомі намагалися викрасти ліхтар, який підлягав заміні в рамках реалізації міжнародного проєкту.

Як видно на відео, троє невідомих викопували та намагалися викрасти існуючий ліхтар прямо посеред білого дня.

На запитання навіщо крадете комунальне майно та відвантажуєте його у вантажівку, невдіомі відповідають – “Отправили нас забирати це”.

Після того, як зловмисників було ідентифіковано та викликано поліцію, на місце події термінови приїхали приватний підприємець Йосип Шерегі та депутати міської ради від депутаської групи “Нова громада” – Микола Лемко (ОПЗЖ) та Артур Івашко (Слуга народа), які почали їх захищати.

Саме у автомобіль підприємства Артура Івашка (магазин-склад DART) троє невідомих злочинців намагалися відвантажити викрадений з площі ліхтар.

На місці працюють правоохоронці.

Відправ другу:

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *