На центральному міському пляжі Новомосковська виявлено перевищення норм забрудненості води

Державна установа «Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» продовжує здійснювати лабораторний контроль води водоймищ на території області в межах міських офіційних пляжів в рамках соціально – гігієнічного моніторингу.

За результатами досліджень проб води у воді річці Самара в межах дитячого пляжу, проведених Новомосковським районним відділом ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ Міністерства охорони здоров’я України», збудники інфекційних захворювань не виділялись.

Виявлено відхилення від нормативів за сольовим складом води та сухому залишку. При цьому зазначається, що значення цих показників є характерними і сталими для нашої річки.

По результатам лабораторних досліджень води водоймищ в межах міських пляжів надана інформація в територіальні органи влади, місцевого самоврядування, Держпродспоживслужби та власникам пляжів для прийняття відповідних заходів.

Нагадуємо новомосковцям, що на пляжах Дніпропетровської області через запровадження воєнного стану, ЗАБОРОНЕНО купатись.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *