На дитячі майданчики заборони немає, а примусове лікування – тільки за рішенням суду. За що можуть штрафувати українців під час карантину

В Україні до 24 квітня діє режим надзвичайної ситуації через загрозу поширення коронавіруса. У період карантину киянам заборонили відвідувати спортивні та дитячі майданчики, торгово-розважальні центри, а поліція готова забезпечити примусову госпіталізацію хворих Covid-19.

Крім всього цього, люди можуть дістатися на роботу тільки на особистому авто, пішки або якщо компанія організувала підвезення працівників. У громадський транспорт пропускають групами по 10 чоловік і спецперепустками.

Важливо, що за порушення правил карантину нещодавно ввели штрафи від 17 до 34 тисяч гривень – вони прописані в законі про протидію коронавирусу, який нещодавно був прийнятий і підписаний президентом.

Причому поліція вже почала штрафувати людей і нещодавно звітувала про складання тільки в Києві 162-х адмінпротоколів. Однак юристи кажуть, що ряд штрафів можна не оплачувати. Пост про це в Facebook написав керуючий партнер адвокатського об’єднання “Могильницький та партнери” Максим Могильницький.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *