На Закарпатті перебуває Президент Зеленський

Під час візиту Зеленський відвідав Берегово, де проінспектував ремонт райлікарні. Лікарню було віднесено до опорної, тому її включили в так званий план "Великого будівництва". Тут буде відділення екстреної медичної допомоги, реанімаційний блок з томографом, фізіотерапевтичне, дитяче та хірургічне відділення також інтенсивна терапія та гінекологія.

Загалом за програмою ВБ в області триває робота у восьми лікарнях, а загалом у регіоні реалізуються 18 проектів: три дитячі садочки, чотири школи, два спортивні об’єкти тощо.

Також президент і керівництво області обговорили включення до програми "Велике будівництво" історичних пам’яток та замків для проведення їхньої реставрації.

У той же час голова Закарпатської ОДА Олексій Петров заявив, що в області планують побудувати великий гірськолижний курорт, який зможе приймати зимові Олімпійські ігри. Про це він сказав на презентація стратегії розвитку Закарпаття за участі президента. Проект, який готується, буде у 5 разів більший за Буковель. Також, за словами Петрова, невдовзі розпочнеться будівництво довгоочікуваної дороги на найвисокогірніший курорт України – Драгобрат.

Володимир Зеленський же повідомив, що на Закарпатті в цьому році збираються відремонтувати 370 кілометрів доріг.

Щодо повітряної інфраструктури, то Зеленський розповів, що на Закарпатті планують збудувати новий аеропорт і що розглядаються три варіанти, а поки що відновлять ужгородський. "Ми вже закладаємо гроші у бюджет наступного року, щоб були зроблені початкові роботи з будівництва цього аеропорту Десь за 2 роки, може 3 роки, ми побудуємо новий аеропорт".

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *