На Закарпатті побудують нову сучасну обласну лікарню

На Закарпатті побудують нову сучасну обласну лікарню і добро на це дав міністр озорони здоров’я Віктор Ляшко

Як повідомив перший заступние голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький, нинішня обласна лікарня імені Новака є історичною пам’яткою архітектури і її не можна модернізувати та реставрувати, а необхідність мати в Закараптті сучасну лікарню визріла.

Саме тому було розроблено проект будівництва нової лікарні. Землю під будівництво нової лікарні погодилися дати в сільраді села Сюрте на Ужгородщині.

"На території Сюртівської територіальної громади є земельна ділянка площею близько 40 гектарів, що повністю відповідає вимогам будівництва обласної лікарні та облаштуванню вертолітного майданчика. Тут є можливість прокласти під’їзну дорогу від автошляху міжнародного значення М-06 на відстані не більше 100 метрів, близькість усіх ключових комунікацій. Вже є позитивне рішення сесії територіальної громади про виділення цієї ділянки під будівництво нової лікарні", – написав Білецький на своїй сторінці у Фейсбук.

Будівництво нового медичного закладу, найімовірніше, включать у програму Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на 2022 рік. І на реалізацію цього проекту спрямують близько 2,8 млрд грн.

Окрім того, зі слів Білецького, погоджено реконструкцію обласної дитячої лікарні у Мукачеві. На це буде виділено 600 млн. грн. Наразі вже оголошено конкурс на виготовлення проектно-кошторисної документації.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *