Наступ росії – це інформаційно-психологічна операція, – Самусь

Новий широкомасштабний наступ росії – це інформаційно-психологічна операція. На неї повелися навіть західні партнери України. Також навесні, ймовірно, станеться кульмінація бойових дій в Україні.

Таку думку в ефірі “Ми-Україна” висловив заступник директора Центру дослідження армії, конверсії та роззброєння Михайло Самусь.

“Західні медіа, зокрема Financial Times і Foreign Policy, ще тиждень тому писали, що буде широкомасштабний наступ, який можна буде порівняти з 24 лютого. Очевидно, що його не буде, оскільки немає таких ударних угруповань біля українських кордонів. Українські аналітики говорили, що це ІПСО. Буде активізація на Донбасі, бо росіяни хочуть виконати бодай одне завдання Путіна, але цього не станеться”, – розповів в ефірі експерт.

За його словами, вже на цю весну припаде кульмінація бойових дій в Україні. Збройні сили України дійсно можуть наступати на напрямках, про які росіянам нічого невідомо.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк розповів, що аби розпочати широкомасштабний наступ до річниці повномасштабного вторгнення 24 лютого, росія не має достатньо бойових ресурсів. За його словами, росія планує найближчими тижнями активізувати свої зусилля на сході України. Він також зазначив, що ворог “намагається знайти слабкі місця в нашій обороні”.

У матеріалі “Під знаком сови” від ГУР також йдеться про те, що війська рф можуть наступати в Донецькій, Луганській та Запорізькій областях.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *