Окупанти хочуть депортувати українців без паспортів рф на ТОТ: в Генштабі назвали дату

Російська федерація продовжує тероризувати населення на тимчасово окупованих територіях. До 1 вересня окупанти хочуть завершити роздачу паспортів на території Херсонської області. Усі, хто не отримає громадянство рф з обов’язковою відмовою від українських паспортів будуть депортовані.

Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ.

До 1 вересня російській окупанти планують остаточно закінчити видачу усім мешканцям захоплених районів Херсонщини російські документи. Громадяни мають обов’язково відмовитись від українського громадянства.

Крім того, місцеві енергетичні компанії вимагають перепідписання угод про електропостачання уже тільки за умови наявності російських паспортів.

Усім українським громадянам, які відмовляться від отримання російських документів, погрожують припиненням постачання електроенергії, депортацією, конфіскацією майна та примусовим виселенням із власних осель.

Нагадаємо, 28 квітня президент росії Володимир Путін підписав указ щодо можливої депортації жителів окупованих територій, які відмовилися від громадянства рф.

Указ стосується жителів тимчасово окупованих Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей, які не бажають отримувати російське громадянство.

У документі сказано, що українці, які живуть на окупованих територіях і вирішили зберегти громадянство, можуть жити там до 1 липня 2024 року. Після цього їх можуть депортувати.

Жителів, які виступають за “насильницьку зміну основ конституційного ладу” в росії, фінансують “терористичну та екстремістську діяльність”  або беруть участь у “несанкціонованих” акціях, депортуватимуть та заборонятимуть їм в’їзд до росії.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, російські війська завдали масованого ракетного удару по Києву вночі, 2 червня. Сили ППО знищили 33 повітряних цілей супротивника. Це вже шостий ракетний обстріл столиці за останні шість днів.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *