Папа Франциск зробив чергову заяву щодо війни в Україні

Папа Римський Франциск знову заговорив про війну в Україні і наголосив, що повернення росією окупованих українських територій є “політичною проблемою”. Водночас для досягнення миру сторони повинні “говорити одна з одною”.

Про це він повідомив в інтерв’ю Telemundo. Він розповідав про зустріч із президентом України Володимиром Зеленським під час візиту в Італію 13 травня.

“Вони (українці. – ред.) не так і мріють про мирні переговори, тому що український блок направду дуже сильний: уся Європа, Сполучені Штати. Інакше кажучи, вони самі мають дуже велику силу”, – заявив він.

Франциск також відповів на питання про те, чи не повинна росія для досягнення миру повернути окуповані території Україні. Він підкреслив, що “це політична проблема”.

“Мир буде досягнутий того дня, коли вони (Україна і рф – ред.) зможуть говорити одне з одним – або самі, або через інших”, – додав Папа Римський.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, Папа Римський Франциск доручив кардиналу Маттео Зуппі відправитися в Україну із “миротворчою місією”. Коли саме кардинал відправиться в Україну поки не відомо. За словами директора прес-служби Святого Престолу Маттео Бруні, візит кардинала “може започаткувати шляхи до миру”. Він уточнив, що терміни місії та її умови поки що вивчаються.

Також Папа Римський Франциск під час візиту до Угорщини попередив про небезпеку зростання націоналізму в Європі. Він заявив, що прийняття мігрантів було б справжнім знаком християнства.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *