Перед Нормандської зустріччю у Зеленського є п’ять сценаріїв реінтеграції Донбасу

На координаційній нараді з підготовки до зустрічі в “нормандському форматі” у вівторок, в якому взяв участь і президент України Володимир Зеленський, учасники затвердили можливі сценарії реінтеграції тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

“На нараді затвердили п’ять сценаріїв реінтеграції тимчасово окупованих територій Донбасу. В рамках обговорення сценаріїв і вивчення деталей глава Української держави дав доручення головнокомандувачу Збройних сил України Руслану Хомчаку найближчим часом відвідати територію проведення Операції об’єднаних сил”, – повідомила у вівторок увечері прес-служба Офісу президента.

Згідно інформації, Зеленський чітко окреслив позицію про неприпустимість вирішення проблеми окупованих територій військовим шляхом і необхідності досягнення миру на сході України політико-дипломатичними методами. Секретар РНБО Олексій Данилов висловив упевненість, що за підтримки міжнародних партнерів Україна зможе повернути тимчасово окуповані території і припинити військові дії.

“Вирішено, що перед зустріччю в нормандської форматі відбудеться засідання РНБО під головуванням президента України Володимира Зеленського”, – йдеться в повідомленні.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *