Під Львовом знищили рекордну в історії України партію підробленої горілки. Відео

Майже 14 тонн (понад 37 000 пляшок) підробленої горілки на суму близько 4 млн гривень утилізували в місті Винники Львівської області. У Кабміні цю утилізацію, яка відбувалася за участю спецкомісії і з відеофіксацією процесу, вже назвали рекордною, повідомляє Урядовий портал.

“Сьогодні ми знищуємо майже 14 тонн конфіскованих алкогольних напоїв, виготовлених незаконно. Це найбільша в історії України публічна утилізація алкоголю. Невідомо, які наслідки мало б потрапляння такого “самопалу” на прилавки магазинів. Ми забезпечимо знищення цієї продукції, всі дії будуть задокументовані і зафіксовані на відео, щоб ні у кого не виникло сумнівів щодо долі цього конфіскату”, – заявив міністр юстиції Денис Малюська.

Уточнюються марки горілки, партії яких були утилізовані: “Чарка золота”, “срібна Чарка”, “Золота пшеничка”, “Лісова пісня”, “Велика княгиня Ольга”, “Великий князь Мономах”, “Синя кінь”, “Будьмо”, “Забава”, “Рідна столиця”, “Максимум”. Весь цей алкоголь був вилучений з складського приміщення, де товар зберігали з метою збуту.

На Львівщині почалася найбільша в історії України утилізація підробленого алкоголю — знешкоджують 37 тисяч пляшок, які ще у 2014 році вилучили на Хмельниччині pic.twitter.com/pob2X8ihOB

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *