Підготовка відставки Гончарука, явище В’ятровича в Раду, Трудовий кодекс для рабів

Пропрацює Кабмін Гончарука до Нового року?

Хоча президентство Володимира Зеленського ледь перевалило за шестимісячний кордон, у команді нової влади вже були перестановки, пов’язані зі звільненнями чиновників, призначених главою держави в перші дні його правління – це і секретар РНБО Олександр Данилюк, і представник президента в Кабміні Андрій Герус.

Однак тепер, схоже, приходить черга вже осінніх призначенців. Так, вчора стало відомо, що у відставку може піти прем’єр Олексій Гончарук. А значить – і весь уряд.

Сенсацією це назвати не можна. Ще коли наприкінці серпня стало відомо, хто очолить Кабмін і хто увійде до його складу, багато експертів висловили думку, що цей уряд – тимчасовий, що його термін – до кінця опалювального сезону, коли соціальні проблеми, викликані високими тарифами, стануть серйозною загрозою для рейтингів влади.

Однак до початку зими з’ясувалося, що ситуація з рейтингами вже стає критичною. Той же прем’єр, не пропрацювавши й трьох місяців, має підтримку всього лише трохи більше 20% населення – тобто навіть нижче, ніж у багатьох “старих” політиків на кшталт Юрія Бойка і Юлії Тимошенко.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *