Представлялися журналістами. Під час протестів в Гонконзі помітили українських націоналістів зі свастикою на тілі

Відомий український націоналіст і ветеран “Азова” Ігор Маляр представляється журналістом на території охопленої масовими протестами Гонконгу. Про це повідомив в Твіттері канадський журналіст, який висвітлює події у Центральній та Східній Європі, Майкл Колборн.

“Він не журналіст. Він неонацистський хуліган з численними татуюваннями зі свастикою і історією насильства, в тому числі нападом на темношкірих фанатів футболу в 2015 році в Києві”, – написав Колборн.

Скріншот: Twitter/Michael Colborne

Як пишуть розслідувачі з “Бэллингкэт”, Ігор Маляр — ветеран “Азова” та видатна постать серед українських ультраправих. Він має величезну онлайн-аудиторію: у його облікового запису в Instagram майже 20 000 фоловерів. Він був активним учасником низки як примітних так і суперечливих подій часів Евромайдана, а в 2015 році — учасником расистського нападу, який отримав широкий розголос у світових ЗМІ. На голові Маляра добре видно татуювання у вигляді свастик. У 2016 році він також пройшов курси European Security Academy (ESA), яка пропонує просунуті програми тренувань для сил безпеки, правоохоронних органів і військових, з 2016 року проводила комплексні тренування, призначені для оволодіння бойовими навичками, для викликає протиріччя українського полку “Азов”.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *