Рада підтримала постанову від фракції Порошенко за зверненням ПДЧ в НАТО

Рада проголосувала за проект постанови, підготовленого фракцією Петра Порошенко “Європейська солідарність”, згідно з яким влада України в грудні повинні звернутися до НАТО з проханням про надання Плану дій щодо членства (ПДЧ) в блоці.

Постанова №2327, прийняте на засіданні Верховної Ради 3 грудня р.

  • Закликати президента забезпечити підготовку і подання до грудня 2019 року Північноатлантична рада НАТО та Генерального секретаря НАТО звернення про підтвердження наміри України отримати План дій щодо членства в НАТО.
  • Уповноважити голову Верховної Ради на підписання документів, спільно з президентом і прем’єр-міністром, необхідних для підтвердження наміри України отримати План дій щодо членства в НАТО.
  • Звернутися до парламентів країн-членів НАТО із закликом сприяти отриманню Україною Плану дій з членства в НАТО”.

У тексті також зазначається, що Україна є східною межею НАТО і “своєю самовідданістю в гідну відсіч російській агресії вносить значний внесок у забезпечення миру і безпеки у всьому трансатлантичному просторі”.

За заяву “Про першочергові кроки щодо забезпечення євроатлантичної інтеграції України – набуття повноправного членства України в Організації Північноатлантичного договору” проголосували 284 депутата. Включаючи фракцію президента “Слуга народу”.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *