Росія готова зберегти транзит газу через Україну, але пропозицію Києва неприемлимо – Путін

Президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія готова зберегти український транзит, але пропозицію Києва поки економічно неприйнятною.

“Я постійно повторюю, що ми готові зберегти український транзит. Ми ведемо зараз переговори у Відні. Це ніякий не секрет. Щоправда, умови, які нам пропонують можливі українські транзитери, вони економічно неприйнятні. Поки що. Але я сподіваюся, що це запитну позицію – вдасться якось узгодити позиції”, – заявив Путін на прес-конференції після переговорів з президентом Сербії Олександром Вучичем.

Раніше пропозицію української сторони щодо тарифу на транспортування газу в Європу з 2020 року назвав журналістам дуже високими голова правління “Газпрому” Олексій Міллер, підкресливши, що вони значно вищі тих, з яких сторони зараз працюють.

“Ми перебуваємо в постійному контакті з компанією, яка в Україні має стати незалежним газотранспортним оператором (ТОВ “Оператор газотранспортної системи України” – Ред.), і наші консультації проходять і у Відні. Ми обговорюємо межоператорское угоду, ми обговорюємо транспортний договір”, – сказав він.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *