Шоу не буде, боргів на мільярд. Сovid-19 довів Cirque du Soleil до банкрутства

Знаменитий Cirque du Soleil (Цирк дю Солей – Ред.) став черговою жертвою пандемії коронавіруса і оголосив про своє банкрутство через неможливість давати подання.

Причиною такого рішення керівництво Cirque du Soleil назвало “величезний збій і примусове закриття шоу в результаті пандемії Сovid-19”. У компанії мають намір реструктуризувати свій борг з допомогою канадського уряду і приватних інвестиційних компаній.

“Протягом останніх 36 років Cirque du Soleil був дуже успішною і прибутковою організацією. Однак з нульовими доходами після примусового закриття всіх наших шоу через Сovid-19, керівництво повинно було діяти рішуче, щоб захистити майбутнє компанії”, – заявив генеральний директор Cirque du Soleil Entertainment Group Даніеля Ламарр, як передає СNN.

Так, 3 місяці тому Cirque du Soleil тимчасово призупинив виробництво всіх своїх шоу, в тому числі і шести уявлень в Лас-Вегасі. Цирк оголосив тендер на участь у конкурсі з боку своїх найбільших спонсорів, у тому числі транснаціональних приватних інвестиційних компаній зі США, Китаю та Канади на 420 000 000 доларів. Передбачається, що ця пропозиція стане відправною точкою в аукціоні для залучення інших учасників.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *