“Спорт, секс і мінімум стресу”. “Країна” дізналася у фахівців, як в умовах боротьби з коронавірусом українцям зміцнювати імунітет

На тлі загальної паніки з-за страху захворіти коронавірусом, кожен намагається убезпечити себе і своїх близьких від інфекції, зміцнюючи імунітет. У хід йдуть як інноваційні методи, придумані в період пандемії коронавіруса у світі, так і “методи бабусь” у боротьбі зі звичайною застудою.

“Країна” запитала у фахівців, що насправді допоможе зміцнити імунітет, а чого робити не варто.

1. Спорт.

У зв’язку з тотальним карантином, крім ТРЦ і кінотеатрів, закрилися спортзали, але займатися спортом можна і навіть потрібно в домашніх умовах. В інтернеті можна знайти сотні відео тренувань, які підійдуть як новачкам, так і більш досвідченим спортсменам. Однак в умовах паніки, багато воліють вдаватися до більш давнім способом зміцнення імунітету: приймати холодний душ вранці або обливатися холодною водою. Фахівці з усмішкою спостерігають за цим і повторюють, що імунітет від коронавіруса таким методом придбати неможливо, але заняття спортом однозначно допоможуть зміцнити організм.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *