Студент із заклеєним скотчем ротом випав із вікна

У Пермі з вікна гуртожитку випав студент. Його рот був заклеєний скотчем. Трагедією займаються слідчі.

Шокуюча історія сталася в Пермі 21 жовтня. У гуртожитку ПГСХА на вул. Героїв Хасана, 109 2а випав з висоти восьмого поверху першокурсник. Він, за словами однокурсників, був головою студради в гуртожитку і, судячи по сторінці ВКонтакте, захоплювався аніме.

Студенти миттєво почали обговорювати подію в соцмережах. Справа в тому, що після трагедії нікого не випускали і не запускали в будівлю, тому ті, хто опинився всередині, став транслювати подробиці цієї НП в соцмережі.

«У померлого хлопця рот скотчем заклеєний», «Нас з гуртожитку не випускають. Можу сказати: у хлопчика до грудей примотано телефон, при цьому зав’язані рот і ніс »,« Цього першокурсника скинули »,« А у ВНЗ акредитація скоро », – пишуть студенти.

Знаходяться всередині будівлі люди опублікували кілька фото, на яких видно, як на асфальті біля гуртожитку лежить накрите покривалом тіло. Неподалік стоїть машина «швидкої допомоги». Медики законстатіровалі смерть молодої людини. Ще на одному фото знято, як біля загиблого працюють слідчі. Одягнений в чорні джинси і куртку, студент лежить на мокрому асфальті.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *