Світлана Крюкова: “Ніхто не має права вказувати журналістам з ким їм брати інтерв’ю, а з ким ні”

Сьогодні в передачі “Слова слова” з Савіком Шустером обговорюється тема про інтерв’ю, яке взяв журналіст Дмитро Гордон у Ігоря Стрєлкова-Гиркина. У дискусії взяла участь заступник головного редактора “Країни” Світлана Крюкова.

Позиція Світлану полягала в тому, що журналістом ніхто не має права вказувати з ким брати інтерв’ю, а з ким не можна брати інтерв’ю.

“Мені, якщо чесно, саме інтерв’ю з Гиркиным нецікаво обговорювати. Я б хотіла висловитися стосовно реакції, що послідувала за цим інтерв’ю. Після мого візиту сюди сьогодні ввечері, а то й завтра вранці в Фейсбуці і соціальних мережах з’явиться якась кількість постів різних полупокеров, які почнуть розповідати про те, що мене запрошувати не треба було. Вони почнуть давати поради, розповідати якою мовою мені потрібно говорити, про що мені потрібно писати, з ким мені потрібно дружити і на кого треба працювати. Вам будуть давати масу порад: як вести ефір, кого запрошувати, в якому тоні задавати питання, посміхатися або не посміхатися нашим героям. Але насправді ніхто не може вказувати журналістам з ким і як йому брати інтерв’ю, які там розставляти акценти. Це справа журналіста, з яким людиною говорити і який стиль спілкування обрати. Це може комусь подобатися або не подобатися, але не можна влаштовувати цькування журналістів за їхню роботу”, – сказала Світлана Крюкова.

Потім вона згадала випадок з власної журналістської практики.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *