У Дніпрі онкохворих дітей виселили з відремонтованого волонтерами відділення, щоб облаштувати там палати для коронавирусных

У Дніпрі відділення онкології та онкогематології дитячої обласної лікарні переводять в інший корпус, щоб на його нинішньому місці облаштувати палати для хворих коронавірусом.

Цікаво, що онкохворі діти тільки в січні в’їхали практично голі стіни відділення, яке за два місяці було відремонтовано, облагороджена і облаштовано силами волонтерів і самих батьків больних.

Ймовірно, чиновники вважають його самим затишним і підходить для організації палат для хворих коронавірусом, яким маленькте важко хворі пацієнти повинні звільнити місце. Про це на своїй сторінці в соцмережі написала відомий дніпровська актриса і волонтер Олена Володіна, яка допомагає відділенню онкохворих дітей вже більше 10 років.

“Тобто, те відділення, куди в січні місяці були переселені наші діти з діагнозом рак в абсолютно голі стіни – в чисте поле. Відділення, яке ми з вами всі разом спільно за рекордно короткий термін облаштували і зробили все, для того щоб дітям було комфортно лікуватися. Відділення, в яке спільно з представниками бізнесу було вкладено понад півмільйона гривень (боюся помилитися, але у бік зменшення). Відділення, яке ми відмили, розписали і оснастили не тільки необхідним медобладнанням, але предметами побуту на потреби онкохворих дітей… Тепер це відділення віддано під короновірус”, – пише Олена Володіна.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *