У київському ресторані у адвоката-криміналіста щипачі вкрали сумку з 30 000 гривень і робочим Macbook

Вчора вдень, 13 лютого, в закладі “Fayna Username” на столичному бульварі Дружби Народів сталася зухвала крадіжка. За інформацією наших джерел у поліції, жертвою злодіїв став київський адвокат-криміналіст, який, за іронією долі, витягує з-за ґрат таких персонажів, як його кривдники.

Поки захисник обідав, ненадовго втратив з виду свою сумку. А щипачам тільки цього й треба було. Скориставшись обідньої гармидером, вони непомітно для потерпілого заволоділи його сумкою, в якій було понад 30 000 гривень в брендовому портмоне, особисті документи адвоката і дорогий ноутбук Macbook” зі службовою документацією адвоката.

Коли потерпілий спохопився пропажі, відразу викликав поліцію, але злодіїв вже слід прохолов. За зверненням потерпілого завели кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 КК України – Крадіжка, однак зловити злодіїв поки не вдалося.

Потерпілий нарікав, що найбільше шкода робочої документації, яку викрали разом з ноутбуком. У поліції вважають, що звичайно ж злодії не повернуть ноутбук, дізнавшись що обікрали адвоката за “уголовке”, навпаки спробують якнайшвидше позбутися такого небезпечного “улову”.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *