У Мукачеві нагородили переможців конкурсу «Червене вино 2021» (Відео)

Переможцем у номінації «Вибір мера Мукачева» здобуло ФГ «Терруар» (вино «Цвайгельт» 2018).

Золоті нагороди у двох номінаціях здобули:
«Сімейний підвал Параски», у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Мерло»), «Краще Біле напівсухе вино» («Шардоне»)

Винороб Руслан Орос, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Реслер» 2019), «Краще біле сухе вино» («Цитрон Магарача»).

Винороб Олександр Ковач, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вин» («Рубін Карпат»), «Краще Десертне вино» («Троянда Карпат»).

Винороб Віталій Муска, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Липовина»), «Краще Десертне вино» («Вермут»).

Винороб Василь Лендьєл, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Каберне совіньйон»), «Краще біле сухе вино» («Мускат жемчужний»).

Золоту нагороду в одній номінації здобули:

ФГ «Терруар», у номінації: «Краще Червоне сухе вино» («Цвайгельт 2018»)

«Винна мануфактура Штифко», у номінації: «Краще Біле сухе вино» («Мелодія Сонця»)

Винороб Олександр Пауш, у номінації: «Краще Біле сухе вино» («Совіньйон блан»)

Винороб Федір Павлишинець, у номінації: «Краще Біле сухе вино» («Леанка»)

Винороб Йосип Фудела, у номінації: «Краще Червоне сухе вино» («Угочанська рапсодія»)

Винороб Іван Паук, у номінації: «Краще Десертне вино» («Кагор»)

Винороб Ернест Біров, у номінації: «Краще Десертне вино» («Кагор 2016»)

Винороб Василь Надь, у номінації: «Краще Червоне сухе вино» («Каберне совіньйон 2018»)

Винороб Анна Гегедош, у номінації: «Ізабелла» («Ізабела 2018»)

Срібні нагороди здобули:

Винороб Іван Паук, у номінації: «Краще Біле сухе вино» («Шардоне»).

Винороб Ференц Боркосі, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Купаж» 2020).

Винороб Олександр Ковач, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Біанка» 2019).

Винороб Іштван Берецкі, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Мускат оттонель»).

Винороб Ернест Біров, у номінаціях: «Краще Десертне вино» («Троянда Закарпаття (2014)», «Краще Біле сухе вино» («Ріслінг Італійський 2020»).

Винороб Василь Анталовський, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Каберне»).

Винороб Іштван Варга, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Сапераві 2019»).

Винороб Олександр Пауш, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Каберне»).

Винороб Василь Надь, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Мерло 2018»).

Винороб Іштван Шімон, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Голубок»).

Винороб Емеріх Крицький, у номінаціях: «Краще Десертне вино» («Спокусник»), «Краще Червоне сухе вино» («Заповітне»).

Винороб Іштван Варга, у номінаціях: «Краще Десертне вино» («Бенянська Троянда»).

Винороб Федір Павлишинець, у номінаціях: «Ізабелла» («Ізабелла», напівсолодка).

Винороб Василь Лендьєл, у номінаціях: «Ізабелла» («Ізабелла», напівсолодка), «Краще Біле сухе вино» («Іршаї Олівер»).

ФГ «Терруар», у номінаціях: «Розе» («Розе», сухе), «Краще Червоне сухе вино» («Мерло» (2018).

ФГ «Фечора фемелі вайнері», у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Цвайгельт», «Туран», «Розе», «Цвайгельт-розе», напівсухе).

ФГ «Терруар», у номінації «Вибір мера Мукачева» («Цвайгельт 2018»).

Бронзові нагороди здобули:

Винороб Руслан Орос, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Каберне фран» 2019), «Краще Біле сухе вино» («Мускат голодриги» 2019).

Винороб Василь Лендьєл, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Цвайгельт», «Мерло», «Бастардо»), «Краще Розе» («Каберне розе»), «Кращі Десертні вина» («Троянда Карпат»), «Ізабелла» («Ізабела», десертне).

ФГ «Терруар», у номінаціях: «Краще Десертне вино» («Мускат отонель»).

Винороб Василь Анталовський, у номінаціях: «Краще Десертне вино» («Кагор»).

Винороб Йосип Машіка, у номінаціях: «Краще Десертне вино» («Червона Ружа»).

Винороб Елемір Кейс, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Бакатор»).

Винороб Михайло Черепаня, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Біанка»).

Винороб Емеріх Крицький, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Іршаї Олівер»).

Винороб Ференц Пак, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Мускат»).

Винороб Іштван Берецкі у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Біанка»).

Винороб Іштван Шімон, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Трамінер»), «Краще Червоне сухе вино» («Неро», «Червоне Кюве»)

Винороб Слава Дрогобецький, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Мускат 2017»)

Винороб Роман Гобан, у номінаціях: «Ізабелла» («Ізабелла», напівсухе 2019»)

Винороб Михайло Талабіра, у номінаціях: «Ізабелла» («Ізабелла», напівсухе).

Дипломами учасників отримали винороби Ян Кобака, Іван Гудивок, Сергій Кус, Михайло Шаланкі, Юрій Курта, Леонід Гезун, Йосип Машіка, Іван Мишкулинець.

Пресслужба Мукачівської міськради

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *