У МВС назвали нову причину, але не обставини смерті підлітка в Прилуках, чиїм розслідуванням незадоволені місцеві жителі

Заступник голови – начальник Головного слідчого управління Національної поліції Максим Цуцкірідзе розповів про причини смерті 14-річного Дениса Чаленко з Прилук Чернігівської області, із-за неякісного розслідування якої в місті були хвилювання.

Про це повідомило Управління комунікації Нацполиции України.

За словами Цуцкірідзе, за час слідства 7 разів відтворювалися обставини загибелі підлітка на місці виявлення тіла. Також були допитані майже 460 осіб. А зараз з’явилися результати судово-медичної експертизи, яка проводилася в Києві.

“Судмедексперт встановив, що смерть дитини настала внаслідок відкритої черепно-мозкової травми з переломами кісток черепа, особи і пошкодження головного мозку. Що ключове: на тілі загиблого немає пошкоджень, які завдали руками або ногами або травми від ударів сторонніми предметами. Також немає пошкоджень, які могли б виникнути при вертикальному притисненні поїзда. Тому версія, що підлітка збив потяг, повністю спростована”, – заявив керівник слідчого управління.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *