У США оголосили китайський “Інститут Конфуція” надає згубний вплив іноземної місією

США оголосили культурно-освітні центри КНР “Інститут Конфуція” іноземної місією, що має змусити замислитися всіх, хто з ними працює. Про це заявив держсекретар США Майк Помпео, передає РИА Новости.

“Сьогодні держдепартамент заявив, що американський центр “інститут Конфуція” є іноземній місією КНР, визнавши його тим, чим він насправді є організацією, яка просуває глобальну кампанію пропаганди і згубного впливу Пекіна в університетських кампусах і школах США. “Інститути Конфуція” фінансуються КНР і є частиною апарату глобального впливу та пропаганди Комуністичної партії Китаю”, – йдеться в письмовій заяві Помпео.

“Мета нинішніх дій проста – забезпечити, щоб американські працівники освіти та шкільні адміністратори могли прийняти зважене рішення, чи слід дозволяти продовжувати програми, підтримувані китайською комуністичною партією, і якщо так, то в якому вигляді”, – заявив Помпео.

За його словами, американські школярі і студенти повинні мати доступ до вивчення китайської мови і культури “без маніпуляцій Комуністичної партії Китаю і її підручних”.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *