У Ватикані коронавірус підхопив прелат, який проживає в одному будинку з Папою римським

У Ватикані діагностований коронавірус у відповідального працівника Державного секретаріату монсеньйора Джанлуки Пеццолі. Він знаходиться у відділення інтенсивної терапії.

Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на італійського журналіста, що висвітлює життя Святого престолу, Марко Тозатти.

Хворому високопоставленому прелату 57 років. Він постійно проживав у будинку святої Марти у Ватикані, де розташовані особисті апартаменти Папи римського Франциска, а також інших куриальных сановників.
 
“Ймовірно, що зі своєї посади – глави Італійського відділу, безумовно, найчисельнішого в Госсекретариате, – він контактував з багатьма людьми до тих пір, поки симптоми хвороби не проявилися, і внаслідок цього міг стати розповсюджувачем інфекції”, – припустив Тозатти.
 
Журналіст додав, що зараз у будинку святої Марти “в ізоляції знаходяться п’ять осіб за підозрою у зараженні коронавірусом”. А тато Франциск останнім часом проводить більшу частину дня в своїх апартаментах і нещодавно припинив обідати і вечеряти в загальній їдальні будинку святої Марти, як це він завжди робив після обрання на апостольський престол.

Тозатти також нагадав, що в молодості майбутній понтифік переніс операцію, в ході якої йому видалили частину легені.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *