“Укрзалізниця” з 1 липня переводить працівників на чотириденний робочий тиждень

Працівників апарату управління центрального офісу, регіональних філій та інженерно-технічних працівників “Укрзалізниці” з 1 липня переводять на чотириденний робочий тиждень.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на дані “УЗ”.

Нововведення скороченою робочого тижня не торкнеться співробітників компанії, що працюють по змінному графіку, зайнятих на роботах капітального характеру (реконструкція та капітальний ремонт колій, стрілочних переводів, штучних споруд), з ремонту, обслуговування і наладки основного технологічного обладнання, а також працюють на перевезення вантажів і пасажирів та їх обслуговування

“Нам вдалося досягти стабілізації ситуації завдяки ряду заходів економії на непріоритетних витрат, раціоналізації обсягу ремонтів та обслуговування, отримання додаткових доходів від продажу не придатного до використання майна. Зараз ми повинні зосередитися на перевізної роботи і наших клієнтів. Важливо, щоб всі процеси працювали чітко і на відповідну потужність. Умови праці залізничників, які відповідають за безперервність руху поїздів, будуть збережені”, – зазначив в. о. голови правління АТ “Укрзалізниця” Іван Юрик під час зустрічі з представниками профспілок компанії.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *