В СБУ повідомили подробиці справи проти митників і фіскалів у трьох західних областях України

Співробітники правоохоронних органів викрили організовану злочинну групу, що включала за даними СБУ керівників і представників Госфискальной служби (ГФС) та Держмитслужби (ГТС) України.

Проведено майже 40 обшуків на Львівській, Рівненській та Івано-Франківській митницях ГФС України.

Правоохоронці розслідують кримінальну виробництво за фактом вчинення протиправної діяльності посадовими особами ГТС і ГФС України, які сприяють представникам комерційної структури – ПП Мотолайк – у митному оформленні імпортованих із США автомобілів за заниженою митною вартістю з подальшим їх продажем через ТОВ Любе Авто фізичним особам. Провадження відкрито за ч. 2 ст. 364(Зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

“У ході обшуків у фігурантів справи вилучена документація, яка може підтверджувати факт імпорту автомобілів та їх реалізації фізичним особам – громадянам України, електронні носії інформації, комп’ютерна техніка. За результатами слідчих дій слідчими органами вирішується питання про арешт вилученого майна, у тому числі 48 транспортних засобів. Також встановлено, що в порушення вимог Податкового кодексу України ПП Мотолайк не зареєструвало податкові накладні на суму близько 44 млн грн з реалізації транспортних засобів кінцевим покупцям як мінімум на 569 авто з 578 фактично реалізованих громадянам України, в результаті чого сталося ухилення від сплати ПДВ в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 КК України)”, – йдеться в повідомленні.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *