В Ужгороді приріст захворюваності на COVID-19 намагаються виправдати збільшенням кількості тестувань

Кількість хворих на Закарпатті стрімко зростає, однак міська влада такий стрибок виправдовує збільшенням кількості тестувань.

Ситуацію прокоментували на сторінці Закарпатської обласної державної адміністрації.

“Коментуючи недолугі спроби міської влади Ужгорода виправдати стрибок захворюваності на коронавірус COVID-19, змушені пояснити працівникам міськради, що збільшення кількості тестувань, яким виправдовується міська влада, і свідчить про різкий ріст захворюваності на коронавірус.

Оскільки тестуванню підлягають ті пацієнти, які мають клінічні ознаки захворювання.Водночас контактні особи підлягають самоізоляції і до збільшення кількості тестувань не мають жодного відношення.

Наполегливо рекомендуємо ужгородській міській раді припинити ігнорувати ріст захворюваності на ковід-19 і розпочати вирішувати цю проблему.

Наприклад, з огляду на такий стан справ, обласна влада знайшла можливість включити у перелік закладів, які надають медичну допомогу хворим на коронавірус, Ужгородську районну лікарню, а також вдалося збільшити кількість ліжок у вже законтрактованих лікарнях.

Водночас, якщо міська влада Ужгорода продовжить ігнорувати цю проблему, то уже через 2-3 дні за такої кількості хворих, наявні ліжка заповняться ущент!

І насамкінець сувора мова статистики – тільки за один останній тиждень в Ужгороді плюс 644 хворих на COVID-19.”

Відправ другу:

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *