Верховна Рада змінила закон Про систему іномовлення України

Верховна Рада має намір законодавчо закріпити узгодження програмної політики державного підприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України” (МПИУ) з Уповноваженим органом, а також передбачається запуск ефірного мовлення державного каналу на підконтрольних територіях.

За відповідний законопроект “Про внесення змін до закону України” Про систему іномовлення України “(щодо програмної політики та території розповсюдження)” №2521 в першому читанні проголосували 231 народний депутат.

Документом пропонуються зміни до закону “Про систему іномовлення України”, які передбачають запуск ефірного мовлення державного каналу на підконтрольних територіях та в прикордонних районах.

Передбачається, що мультимедійна платформа іномовлення України зможе вести мовлення в цифровому ефірі, аналоговому ефірі і в кабельних мережах на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей, Криму та Севастополя, в районах, що межують з цими тимчасово окупованими територіями, і в прикордонних районах України, що межують з РФ або іншими країнами, з яких транслюються в ефірі російські телеканали і радіостанції (такими територіями є, наприклад, Білорусь і Молдова).

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *