“Ви не можетет зняти одну дуру”. Оприлюднено листування Юрія Луценка і людей Зе з соратником Джуліані

Скандал з українським втручанням у внутрішні політичні справи США отримав новий потужний поштовх. Знаходиться зараз під слідством бізнесмен Лев Парнас (соратник Руді Джуліані, особистого адвоката Трампа – Ред.) надав Комітету Конгресу розвідці про нові документи, що стосуються розслідування відносин президента Дональда Трампа з Україною.

Палата представників сподівається включити їх в протокол до початку процесу про імпічмент в Сенаті. Про це передавет Інтерфакс з посиланням на американські ЗМІ.

Частина цієї інформації засекречена з метою захисту особистої конфіденційної інформації. Зокрема, вона включає текст листа особистого адвоката Трампа – Руді Джуліані – президенту України Володимиру Зеленському.

“Ці документи, а також ті, які нещодавно були оприлюднені відповідно до закону про свободу інформації, демонструють, що існує більше доказів, що мають відношення до планів президента щодо України, але вони були приховані самим президентом”, – заявив голова Комітету з розвідки Палати представників Адам Шифф.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *