Як доглядати за золотими прикрасами

Любите прикраси з золота? Тоді, напевно, помічали, що з часом вони тьмяніють і темніють, також як і їх срібні побратими. Золото в чистому вигляді – м’який і крихкий метал, тому при виготовленні прикрас в сплав додаються мідь, срібло і інші метали. Саме із-за різних домішок золоті вироби з часом можуть змінювати колір.

Як же правильно доглядати за золотом, щоб зберегти його в ідеальному стані? Досить дотримуватися декількох простих правил експлуатації:

Обручки з золота необхідно знімати після кожної шкарпетки, протирати ганчірочкою із замші, мікрофібри або фланелі і зберігати в спеціальній ювелірної скриньки або коробочці, захищеною від попадання пилу та прямих сонячних променів.

Під час прибирання, миття посуду, купання в морі або басейні, перед прийняттям душу або ванни краще знімати золоті прикраси. Хлор та йод негативно впливають на вироби з золота, і їх негативний вплив тільки посилюється при нагріванні. Тому намагайтеся не надягати кільця із золота в місця з різким перепадом температур – наприклад, на каток або в сауну.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *