Європарламент кидає на боротьбу з наслідками пандемії коронавіруса 37 мільярдів євро

Європарламент, слідом за США та лідерами країн “Великої двадцятки” (G20), що прийняв рішення про виділення гігантської суми на боротьбу з поширенням коронавіруса Сovid-19.

Так, євродепутати схвалили запропонований Єврокомісією пакет екстрених заходів для подолання економічної кризи через коронавіруса. Ці заходи передбачають, зокрема, виділення 37 мільярдів євро постраждалим від пандемії людям та компаніям. У підтримку цих виплат проголосували 683 європейських депутата (один проти, четверо утрималися), як випливає з прес-релізу ЄП.

У числі інших схвалених депутатами заходів знаходяться і такі:

Розширення до €800 млн Фонду солідарності ЄС, гроші з якого підуть на компенсацію витрат у сфері охорони здоров’я в 2020 році (схвалили 671 депутатів, троє проти, 14-утрималися).

Припинення діючих в ЄС правил отримання та збереження слотів авіакомпаніями в аеропортах. За правилами перевізники можуть втратити наявні слоти (час, виділений рейсу в аеропорту, для прибуття і відправлення в конкретний день і годину), якщо вони використовують їх менше ніж у 80% випадків. Ці вимоги вирішили пом’якшити на період до 24 жовтня (схвалили 686 депутатів, двоє утрималися).

Тепер прийняті Європарламентом рішення має затвердити Рада ЄС.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *