Зеленський оголосив про запуск кредитної програми “Повертайся і залишайся”. Відео

Президент України Володимир Зеленський оголосив про запуск нової державної програми “Повертайся і залишайся” за доступними кредитами на бізнес для тих, хоче повернутися в Україну і тих, хто збирається виїхати за кордон у пошуках кращого життя. Про це глава держави заявив у відеозверненні на своєму Телеграм-каналі.

“Під час своєї інавгурації я говорив, що нас українців у всьому світі 65 мільйонів, і ви дуже потрібні нашій державі, ваші знання, таланти і ментальні цінності. Ми дуже хочемо, щоб ви повернулися додому, ми також хочемо, щоб ті, хто опустив руки, на жаль, і планує покинути Україну, залишилися. Тому ми запускаємо нову державну програму “Повертайся і залишайся”, – заявив Зеленський.

За його словами, перший етап програми передбачає доступні кредити для започаткування або розширення власної справи. Сума кредиту складе 1,5 млн гривень на 5 років. Ставки такі:

  • 5% для діючого або нового бізнесу, який створить мінімум 2 робочих місця;
  • 7% для діючого або нового бізнесу з виручкою до 25 млн гривень, який не створює нові робочі місця. Але за кожного найнятого працівника процентна ставка знижується на 0,5%;
  • 9% для тих, хто вже працює, має виручку від 25 до 50 млн грн, і хоче розширити свою справу.

Президент зазначив, що найближчим часом з’явиться детальна інформація про умови і механізми, за якими ця програма буде працювати, а також про наступних її етапах.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *