Зеленський в Парижі збирається обговорити обмін “всіх на всіх” і питання виборів на Донбасі

Глава України Володимир Зеленський розраховує на те, що за підсумками зустрічі в “Нормандському форматі” 9 грудня в Парижі буде не тільки підписано комюніке лідерів держав, але і вирішено ряд важливих питань для врегулювання ситуації на Донбасі, передає Інтерфакс-Україна.

“Комюніке це обговорювалося ще у вересні представниками усіх сторін. Минув час, багато чого змінилося, тому дійсно, напевно, будуть ті питання, які в комюніке, але я очікую більш розгорнутих відповідей, і не просто слів, а дій, з термінами”, – сказав він у середу на брифінгу після зустрічі з прем’єром Швеції Стефеном Льовен, відповідаючи на питання про своїх очікуваннях про результати зустрічі в Парижі.

Зеленський додав, що хотів би досягти домовленості про великому обміні “всіх на всіх”. Президент України вважає, що “якщо всі сторони захочуть припинення війни так, як цього хочемо ми”, то вдасться досягти серйозних результатів про “виведення всіх військ, незаконних озброєнь”. “Це також дуже важливе питання, і я хотів би розуміти хоча б рамки цих строків”, – сказав він.

Зеленський також упевнений, що на зустрічі буде підніматися питання можливості місцевих виборів на Донбасі. “Для нас найголовніше, щоб це відбувалося за законодавством України, щоб там були представлені всі наші партії, не тільки наші, але й іноземні спостерігачі, і був відкритий безпечний доступ журналістів”, – підкреслив він.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *