Зеленський вимагає, щоб депутати працювали під час карантину у зв’язку з коронавірусом

Президент України Володимир Зеленський закликає народних депутатів України працювати і приймати важливі закони в інтересах країни і всіх її громадян.

“Це спільна боротьба, де ми переможемо тільки разом. Особливо це повинні зрозуміти народні депутати, у яких сьогодні немає іншого вибору, як працювати. Якщо хтось з них забув, я нагадаю слова депутатської присяги: “Виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників”. І тут ключовою є кожна частина: і “в інтересах усіх співвітчизників”, і “виконувати свої обов’язки”, – сказав він у своєму зверненні до українців в п’ятницю.

Зеленський вважає, що коли українські лікарі працюють майже без відпочинку, коли тисячі військових знаходяться в окопах, “депутату повинно бути соромно говорити про страх”.

“Страх у вас може бути тільки один – втратити довіру українського народу. Закликаю народних обранців думати про ухвалення важливих законів, яких потребує економіка, які наповнять бюджет життєво необхідними засобами. Країна не зупиняється, країна працює. І ви – не виняток”, – підкреслив він.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *