Зеленський закликав депутатів обов’язково присутній на позачерговому засіданні Ради в суботу

Про важливість присутності всіх депутатів на позачерговому засіданні парламенту в суботу говорив президент України Володимир Зеленський на зустрічі з лідерами фракцій і груп Верховної Ради. Він зазначив, що перед Україною сьогодні стоять великі виклики, і парламент повинен допомогти їх подолати.

Про це повідомляється на сайті глави держави.

Уточнюється, що в четвер, 26 березня, Володимир Зеленський зустрівся з керівниками парламентських фракцій “Слуга народу”, “Батьківщина”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Голос” і “Європейська солідарність”, а також депутатських груп “За майбутнє” і “Довіру”.

“Ви бачите, яка складна ситуація в світі і в Україні. Ми робимо багато, щоб вберегти українців від коронавіруса. Але питання не тільки в масках і медицині. Нам потрібно захистити економіку, прийняти цілий ряд ініціатив, щоб допомогти бізнесу, працівникам важливих підприємств, соціально незахищеним верствам населення. Я прошу, щоб депутати прийшли в суботу проголосувати запропоновані ініціативи. Це їхній обов’язок – допомогти українцям у такі нелегкі часи”, – заявив на зустрічі президент.

Категорія: world

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *